|
|
46351,
KIO,
При чому тут Путін? Навіть прихильники опозиції (не всі, ясна річ), відносяться до нас як або до блудних дітей, які мають повернутися у лоно матушкі-расєї, або до злісних фашистів-бандерівців, які вспінунашимдєдамстрєлялі.
Я теж хочу нормальних відносин, але не виходить покищо.
Так все, пауза, дивимось футбол :)
|