# 46338, Vichny   31.03.2013 13:41:53

46292,
Jack$on,

Бо жити з ненавистю не можна. В Європі тільки в останньому сторіччі було стільки гімна між різними народами, так що тепер треба ненавидіти чи різати один одного? Я вважаю, що історію пам'ятати, звісно, треба, але зациклюватися на тому хто був колись правий, а хто ні, не варто. До конструктиву це не призведе.
А щодо конкретного прикладу з названими тобою народами... Зараз я бачу, що з поляками історичне примирення вже відбулося, принаймні більшість з них вже не вважає нас такими собі недополяками, чи скаженими козаками, що ріжуть всіх не таких, вони вже не претендують на якісь більш-менш значимі території, не вважають нашу мову зіпсутою польською.
На жаль, все вищенаведене на даний момент не є ілюстрацією відношення більшості росіян до нас. Але вірю, що колись таки це зміниться. Тому я - за локоснорків паркан :)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора