# 46292, Jack$on   30.03.2013 23:24:22

46288, А можна детальніше?
Чому це ми москалям сторічча катування України не можемо пробачати, а ляхам можемо? питаю я не через бажання шось забувати у взаєминах із москалями...

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора