# 46288, Vichny   30.03.2013 23:07:25

46287,
klirik,

"Прояви расизму" - то абаржака, звичайно,
А у кого з поляків чи українців засад когось не любити - хай то залишиться в історії, хуйні було багато з обох сторін. З ними то можливо. З росіянами, на жаль, ні. Хоча б я того ДУЖЕ хотів.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора