# 46023, Акела   28.03.2013 17:47:44

46022,

Бухтій, В моєму випадку - це не жарт. В Европі реімбурсація (часткове або повне компенсування державою) затрат пацієнта на ліки. Там на ті ліки, які реімбурсуються, ціни зараз знизили в рази, на межі собівартості. В нас ціни на ліки залежать лише від конкурентного середовища та здатності маркетинг-менеджера робити "модель цінової еластичності", тому що ринок out-of-pocket, тобто за гроші пацієнта. Тому фармринок евросоюзу в грошах дуже впав, а в нас ріст за минулий рік 16%. В Росіі рост ринку - 0,5%, здається. Теж тому що держава примушує знижати ціни.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора