|
|
45769,
Бухтій,
То "понаїхавші" - з області, Умані, Бояркизвами, Києва та ін.
Урук-хай, з шаликами чморця кажеш? З клубними шаликами на матчі збірної тільки донецькі і одеські дебіли можуть ходити. У нас, правда, теж зустрічаються, але не так масово. Тіпа "зачьєм дєньгі тратіть на два шарфіка"
|