# 45776, Vichny   27.03.2013 10:57:16

45769,
Бухтій,

То "понаїхавші" - з області, Умані, Бояркизвами, Києва та ін.

Урук-хай, з шаликами чморця кажеш? З клубними шаликами на матчі збірної тільки донецькі і одеські дебіли можуть ходити. У нас, правда, теж зустрічаються, але не так масово. Тіпа "зачьєм дєньгі тратіть на два шарфіка"

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора