# 45651, Volta   26.03.2013 16:27:00

порвало )) только что с сапорт форума хьюлетов:

Post by Never on 10 Cado 11:1 - 5.53.84
So, um. How exactly does one 'open up an elevated command prompt'?

Post by gws on 10 Cado 11:1 - 9.6.30
Drag it to the top of the screen! : p

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора