remember,
Я вот задумался о нашем составе на следующий сезон, и пришел к выводу, что никому нельзя верить (с) Мюллер почти ни в ком нельзя быть уверенным.
имхо близко с 100% (тьху три раза) в команде 2013-2014:
Коваль, Хачериди (если не продадут за хорошую сумму), Вида, Селин, Безус, Гармаш (если не продадут за хорошую сумму), Ярмоленко (если не продадут за хорошую сумму).
С вероятностью 50-75%: Люлька (если вообще к основе его подпускать начнут), Велозу, Аруна (если не продадут за хорошую сумму), Гусев, Идейе, Силва, Мехмеди (если не продадут за хорошую сумму)
Итого - 14. Очень нужны вратарь (кого-то из своих?), центрбек, нападающий. Еще нужны левый бек, правый хав.
Президент «Терека» Магомед Даудов
У меня возникает вопрос к господину Розетти: как мне называть человека, который предвзятыми действиями влияет на результат и издевается над болельщиками – уважаемым Сергеем Геннадьевичем или продажным козлом?
А ось це. Хто зрозуміє? Несподiвано чоловiк, що йшов перед нами, метнувся вбiк до пiдворiття, де товкучився тiсний гурт людей. Штовхаючись, вони схилились над кимось. Нам спершу здалося, що когось б'ють. Але коли ми й собi пробилися туди, то побачили, що в центрi гурту стоїть баба i торгує насiнням. Вона дуже поспiшала, сипала неповнi склянки i весь час злодiйкувато оглядалась. Потiм раптом схопила свого кошика i подрiботiла вулицею. I весь гурт як бджолиний рiй, не розпадаючись, клубком перекотився слiдом за нею з пiдворiття з пiдворiття. Ми перезирнулися: що це за дивина! Тiльки потiм уже дядько нам сказав, у чому рiч. Виявилося, що без насiння кияни футболу собi не уявляють, хоч у звичайнi днi насiння вони майже не лускають зовсiм. У день футбольного матчу за двi години болiльники вилускують цiлi вагони соняхiв. I, звичайно, дуже засмiчують стадiон. Тому мiлiцiя не дозволяє продавати насiння бiля стадiону. Але все одно перекупки з усiх київських базарiв збираються до стадiону i нелегально у пiд'їздах i пiдворiттях торгують своїм забороненим товаром. Вони добре вивчили розклад iгор i не пропускають жодної. (с)
46712, У дорослому віці знаходяться ті речі, котрі не помітні в дитинстві, ще й світосприйняття може частково змінитися
Это точно. В детстве мультик про Капитошку я просто смотрел. А теперь песенка волка "щоб мене боялись, щоб не насміхались", это ж песенка Януковича :))
Volta, а що заважає її прочитати зараз?
Я "Тореодорів" вперше прочитала вже дорослою тіткою, 4 роки назад. Зараз хочу порівняти зі старим виданням, бо в новому якісь частини про піонерів викинуті. А ще знайшла короткометражку чорно-білу, як хлопці Контрибуцію дресирували. Фільм отримав Гран-прі на Міжнародному фестивалі в Мюнхені, Німеччина, 1968 року і головну премію на Міжнародному фестивалі в Олександрії, Австралія, 1969 року.
вобщем это был первоапрельский розыгрыш. насколько удачный - решайте сами.
AlBad, если задел тонкие фибры души, прошу меня извинить. Целью было просто пошутить. Если надо -- могу выдать справку что ты этих постов не писал :). В качестве моральной компенсации убрал ссылку длябыстрого добавления в игнор.
я думаю что самым ярким первоапрельским разводом было бы оставить все как есть до утра, чтобы той толпе застывшей в ожидании ничего не обломилось :)
но увы.
1 апреля закончилось :)
пока не прочитал историю не въехал в этот прикол с Албадом ))
трололо на 5 балов
после боя курантов гест содрогнецца от гневных лучей и тогда живые позавидую мертвым
KIO, красно дякую за файну новину!
Я, на жаль, цю світлу подію проїбав. Але в мене поважна причина - я щойно з футболу повернувся (чесно відбігав дві години в мінік ).
Убитый Енот, с хуев это? Ему то как раз воздалось...
А примеру, если и следовать, то исключительно тому, на которого тут некоторые надрачивать не успевают даже )))
Акела, а с чего ты взял что будет на чистых? )))
Нехуй мне больше делать руки марать... Не отмою ведь потом.
Исключительно пошЮтить же можно... с автозаменой )))