# 53631, Главврач   21.06.2013 12:43:29

От же ж, йокраний бабай...
Повністю солідарний з 53627.
А от сюди:
http://www.ukrchess.org.ua/turnir/uk...men/index.html, між іншим, маю намір сходити на наступному тижні.... Поки що в одні ворота, але сподіваюсь, що Волокітін з Коробовим створять інтригу...

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора