От же ж, йокраний бабай...
Повністю солідарний з 53627.
А от сюди: http://www.ukrchess.org.ua/turnir/uk...men/index.html, між іншим, маю намір сходити на наступному тижні.... Поки що в одні ворота, але сподіваюсь, що Волокітін з Коробовим створять інтригу...