|
|
53505,
Бухтій, Так я підтримую награвання нашої молоді! Але не згоден із тезою "мбокані/ленс займають місце українця", бо вигравати теж потрібно. А випускати на 15-20 хвилин за сприйятливого рахунку/випускати на ранніх стадіях кубка/дозовано випускати молодь в матчах з говерлами та ворсклами - авжеж потрібно.
|