|
|
Бляяяяя, тепер кілька тижнів весь укрнет буде обсмоктувати особисте життя кремлівського гома.
Сцуко, ну шо вам так нейметься з тою росією? Нахуя вам воно?Вичавлюйте хоча б по краплі із себе савєцькава чєлавєка, який не міг уявити свого вечора без праграми врємя.
|