# 51814, Vichny   27.05.2013 16:45:46

Хто зможе сходити в середу до А.В.?
Я можу організувати збір бабла у вівторок, але в середу вдень у мене не буде можливості підійти на Динамо.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора