# 51781, major   27.05.2013 10:45:10

51772,
Цитата:
Моєї нечіпованої візи вистачає всюди. Жодних проблем ніколи не виникало.
В мене був один такий випадок - купівля квитків в автоматах французької залізниці SNCF. Без чіпу там не купити. Кеш приймають тільки монетами (нашкрябати 30 євро монетами нереально). Довелось стояти в черзі..
Але як колишній "карточнік" заявляю, що за чіпами майбутнє. І краще брати чіп ніж магнітку :))
В Європі останнім часом почав стикатись з іншою проблемою - різні магазини (частіше за все дискаунтні) не приймають до оплати картки кредитового класу (мастеркард). Тому для таких випадків завів собі додатково Маестро :)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора