# 51204, Booster   19.05.2013 20:17:00

Акела
Валити треба 1 пох куди кр1м постсовка, точн1ше- совка, позаяк в1н просто 1снуе в трохи 1нш1й форм1, яка сут1 не зм1нюе. Г1рше не буде- приклад купи знайомих, ну хто як вйобуе- це 1нше питання, але при1жджаючи сюди 1 дивлячись на тутешн1й р1вень, ц1ни, в1дношення один до 1ншого нав1ть- дивуються- чого тут ще сидиш 1 нах воно тоб1, один раз живеш...

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора