# 50740, Простой парень   13.05.2013 20:19:04

Леш, ні, Рудої не бачив. Він був один, якийсь незвично сумний. самотній чи шо. ніхто автографи не брав. ) тай у москві бачив його ще раз вже майже на виході з терміналу в Домодед. в районі виходу до аероекспресу. невже поїхав електричкою? )))

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора