# 50738, Простой парень   13.05.2013 20:01:45

не знаю інсайнд чи ні, або усі знають - Гамула тільки но прилетів до Москви. економ класс. на місці ніхто не зустрічав. )))

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора