|
|
50541
У мене затонована машина. Не на заводі.
Кожного разу перед тим, як я на ній їхав у Європу (чи Білорусь), всі знайомі намагалися залякати, що доведеться тонування прямо на кордоні знімати, бо не пустять прикордонники. А якщо й пустять, то вже потім можуть зупинити даішники та люто оштрафувати.
В результаті 6000 км, штрафів не було, тонування на місці.
З.І. Інші тоновані машини там теж є. ;)
|