# 50542, akasyan   09.05.2013 13:26:26

50541
У мене затонована машина. Не на заводі.
Кожного разу перед тим, як я на ній їхав у Європу (чи Білорусь), всі знайомі намагалися залякати, що доведеться тонування прямо на кордоні знімати, бо не пустять прикордонники. А якщо й пустять, то вже потім можуть зупинити даішники та люто оштрафувати.
В результаті 6000 км, штрафів не було, тонування на місці.

З.І. Інші тоновані машини там теж є. ;)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора