|
|
50268, Bor_G,
Шо не ясно?
У Динамо гра ведеться з акцентом на фланги. На правому Ярмолу серйозно прихопили. На лівому кожен пас на Дуду - втрата, що, зрозуміло, Ярмолу ніяк не розгружало. Кому за таких обставин пасувати центральним півзахисникам?
А ти кажеш, може бути.
|