# 49617, Акела   26.04.2013 15:49:17

49564,
Vichny, Ти більше ОН-а слухай))) Там бюсти феліксів/леніних та іскри/червоні прапори тільки в люкс-корпусі)))
Я жив в звичайному, тож ніяких бюстів (крім одного живого бюсту напідвечір) в мене в номері не було, ггг. Зате стандартний номер - двоповерховий, внизу кушеточка а-ля "мастєрська гамбса", а наверху міцна (до речі, металева, типа бронза, тож і не рипить) кровать. Чай пити в такому номері можна по-різному!

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора