# 49570, Vichny   26.04.2013 10:48:49

49568,
@ФФПреображенского,

А хулі? Красивий підстаканник, із символікою Росії. В поїзді російської залізниці. По-моєму, нормально і логічно.
Я нічого не маю проти символіки Росії на території Росії.
Так само я із задоволенням питиму чай :) з чашки з портретом КімІрСена якщо буду в Північній Кореї.
А от лєнін давно здох, і немає такої країни лєнінастан

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора