# 49568, @ФФПреображенского   26.04.2013 10:39:36

Vichny, забув з якого підстаканника хльобав чаї а РЖДшному вагоні?))))


49532, Фунтик, до пєзди.. поки Лімон в клубі діла не буде. Зря Черній знову наступає на ці граблі, тіки свою репутацію ще раз підпортить

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора