# 49534, Бухтій   26.04.2013 08:10:15

49513, Bor_G,
Підправив би в стилі анекдоту, де "нахуй" пишеться разом, а Чорна Мавпа - з великих літер?

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора