# 49104, Vichny   23.04.2013 10:20:06

49102,
TarasK,

Будуть заявлятися у 2-у лігу з наступного сезону. А чи дадуть заявитися, чи ні - хз

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора