|
|
А підкажіть бульска - що, в 90 році вже на документах друкували тризуб? Чи то знову не додивилася? Підкинули цікаве діяспорне спортивне видання. Здивувала сторінка 35. Виявляється наші Динамівці також підтримували голодування студентів (ст. 35) http://diasporiana.org.ua/wp-content.../4533/file.pdf
|