# 49057, OH (Kyivstan)   22.04.2013 09:59:31

TarasK,
Вчора реклама в "Про футбол" від красівої але тупої Саші "страхування ОСАГО" покоробило....

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора