# 48631, Vichny   18.04.2013 15:38:37

48627,
RealLokoSnork,

Дурачьок, ти справді не зрозумів, про що я? Причому тут покупки і дачі до наповнення голови расєйською фігньою?
Скільки пересічних фінів думає про проблеми москви, чеченців, путіна та лакаматіва і обговорює їх? Скільки з них взагалі знають, хто такий урган?
Відповіді не треба, дякую.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора