|
|
48627,
RealLokoSnork,
Дурачьок, ти справді не зрозумів, про що я? Причому тут покупки і дачі до наповнення голови расєйською фігньою?
Скільки пересічних фінів думає про проблеми москви, чеченців, путіна та лакаматіва і обговорює їх? Скільки з них взагалі знають, хто такий урган?
Відповіді не треба, дякую.
|