# 48624, Чича   18.04.2013 14:59:37

Set, розумієш, є таке російське прислів'я "свято место пусто не бывает", коли зникає один дописувач з РФ, на його місце завжди приходить інший :) тому роби це обережно, бо може прийти той з ким не зможемо впоратись :)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора