# 48613, TarasK   18.04.2013 14:23:36

48585,

Вічний,
це така забавка - тролити тролля. В Україні вже є військові підрозділи такого типу -

http://ord-ua.com/2013/04/16/boevyie...ngi-byudzheta/

А в нас - так собі, маленьке повстанське угруповування, що захищає невеличкий хутір на теренах ua.net

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора