# 48531, Простой парень   17.04.2013 20:39:59

До речі, поздоровляю людину, що тут не пише (тай не читає), а саме пана Ґаффера з ДН! Куме, здоров'я Вам та Вашій родині, грошей побільше, щоб усі плани реалізувати у цьому матеріальному світі, щоб усі зорі на небі стали як треба, а UKoGB&NI розпалася на 4 (мінімум) частини :-))) Будьмо!

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора