# 48528, Простой парень   17.04.2013 20:18:55

а що краще - Севас чи "какая-то хуйня"? Мені здається, что останне. Тому що какая-то хуйня (пох яка з двох) може хоча б виграти у якоїсь іншої хуйні типу Дюделанджу, а Севас...гадаю, що й гола не забьють жодного

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора