# 48143, Taras_Sh   13.04.2013 11:42:03

Я так понял, все поехали на выезд.
Был вчера в Луганске. Было официальное мероприятие.
Все відбувалося на українській мові. Люди розмовляли досить легко. На початку грали Гімн. співали майже всі. Вів семінар і там пошуткував на тему "Пакращення" . Ніхто не боявся сміятися ще й дотепно коментували.
Люди як завжди дуже гостинні і привітні
Так що лідери опозиції зроблять дуже велику помилку якщо не будуть працювати з східним регіоном.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора