# 48121, aTroy   12.04.2013 20:05:08

Booster,
Писав вже про Григорчука. Кому вин достанеться - той буде щасливий.
Дистався жидам, нехай им в ЛЕ пощастить.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора