# 47893, Vichny   11.04.2013 08:31:55

Да, цікаво, ОН, а ти любиш (поважаєш, захоплюєшся чи щось ще) Гітлера? Якщо так, то за що?
Я без підйобки.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора