# 47840, Vichny   10.04.2013 21:17:35

47837,
metalham,

Я щось не пам'ятаю, щоб Лейкер взагалі використовував тему холокосту чи чогось ще як козир. Хоча може й так, я не все читаю :) але здається, що він взагалі уникає всі єврейські теми (і правильно робить), а його чомусь цим тролять.
Ще раз - не подобається Лейкер як журналіст чи як дописувач, напишіть, що він хуйло, наприклад, а національність не чіпайте. Але годі про це.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора