|
|
47810,
metalham,
От не вірю, та й досвід показує - не буває такого, що людина в інтернеті жлоб, а в житті - душевний і інтелігентний пар'єнь чи дьєвушка :)
Навіть якщо воно тобі посміхається, говорить в обличчя нормальні речі, а потім (чи до того) в неті обкладає хуями - то це просто вказує на те, що людина - сцикло, і в житті боїться проявити своє справжнє "я", сублімуючи в неті.
Нікого конкретно не маю на увазі, це так, теоретизування.
|