# 47645, Jack$on   09.04.2013 11:23:59

Алонсо на якого біса тобі пошук у мобільній версії? Поки щось набереш - здуріти можна. Працювати у shell'і з мобільного це чудове покарання для адміна шо завинив...

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора