# 47490, ЗемляК   07.04.2013 20:51:23

remember, рука була на ігровій відстані від м'яча і близько до тіла. Більшість європейських суддів порушення б не зафіксували. Хоча знайшлися б і такі, що вказали б на точку. Тому я й написав "радше не було, ніж була", а не "точно не було".

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора