|
|
Vichny,
Я десь казав, що він "не має рота відкривати"(с)?
Він може робити, все що вважатиме за потрібне.
Просто він завжди був з трохи клоунським привітом, одна історія з Космосом чого варта...
Щодо того, через що він пройшов, то після недовершеної історії з білим леблядем, він мав це передбачувати, якщо не дурний.
А щодо того, чи змінився, то я не вірю, але буду радий помилитися.
|