# 47408, Vichny   06.04.2013 21:38:49

47405,
klirik,

Воно-то прикольно виглядає зі сторони :) Але все ж таки краще свою команду підтримувати, ІМХО. Забагато честі для ворога, робити рози з його назвою, скандувати цю назву в кричалках і т.д.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора