# 47376, Vichny   06.04.2013 18:31:35

Яїбу, у хорів в основі тільки двоє українців!!! Ще двоє - натуралізовані Дішленковіч і Едмар. Не вистачає Девіча.
Тьху, блядь.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора