# 46949, Акела   03.04.2013 20:21:50

ЗемляК, Ти читай внєматочно! Для українців - ніяких трудових договорів, а для білихросіян із бєларусами - зарплата біла мінімум 1кюсд, договора та щастя. Таджики прирівняні к українцям. Ти в параллєльному світі )

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора