|
|
46857,
а що ж ви, кляті москалі, не могли одразу зробити нормальну програму? От жеж кацапи, за що не візмуться - всюди пройоб.
Бо програми треба присати з думкою про людей, а не підлаштовувати людей під обмеження, встановлені программами. Це -ще одна типова відміннсть між кацапами та українцями.
|