# 46861, TarasK   03.04.2013 11:04:50

46857,

а що ж ви, кляті москалі, не могли одразу зробити нормальну програму? От жеж кацапи, за що не візмуться - всюди пройоб.

Бо програми треба присати з думкою про людей, а не підлаштовувати людей під обмеження, встановлені программами. Це -ще одна типова відміннсть між кацапами та українцями.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора