# 46692, ЗемляК   01.04.2013 20:43:49

KIO, красно дякую за файну новину!
Я, на жаль, цю світлу подію проїбав. Але в мене поважна причина - я щойно з футболу повернувся (чесно відбігав дві години в мінік ).

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора