# 46506, Vichny   31.03.2013 19:40:02

А, блін, класний чемпіонат у нас! Якщо винести за дужки кротів з їхніми сателітами...
У мене є мрія - кротів, труположців та іже з ними - до об'єболу. Чєрнаморєц з їх фанатами їбланами з імперками - туди ж.
На другому етапі - відокремити нахуй донбас, крим, адєсу (тільки місто, область залишити)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора