|
|
Vichny,
46338,
Ти помиляєшся на рахунок БІЛЬШОСТІ росіян. Більшість росіян не голосувала за Путіна (навіть по чуровському підрахунку), да й Путін не вічний (вибач за каламбур :-)). Тому я вірю, що примирення і нормальні відносини можливі, і ще за нашого життя.
|