# 46351, KIO   31.03.2013 13:58:12

Vichny,
46338,

Ти помиляєшся на рахунок БІЛЬШОСТІ росіян. Більшість росіян не голосувала за Путіна (навіть по чуровському підрахунку), да й Путін не вічний (вибач за каламбур :-)). Тому я вірю, що примирення і нормальні відносини можливі, і ще за нашого життя.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора