|
|
46344,
Jack$on,
Ні-ні-ні, повір, відношення у них до нас більш ніж позитивне. У більшості. Звичайно ж, є їблани, які марять про "креси" і хочуть помсти за волинську різню. Але їх меншість. Більшість же відноситься до нас як до рівних, на відміну від відношення самзнаєшкого до нас.
До речі, зміни у відношенні поляків до нас переважно сталися після 2004-го.
|