# 46346, Vichny   31.03.2013 13:51:36

46333,
RealLokoSnork,

При чому тут "тут"? Я взагалі про Real World - бажано, щоб твої співвітчизники не сунули свого носа сюди. Тому я тебе підтримую в плані паркану. Як співає Орес Лютий - "як ви заїбали вже з вашою попсой"

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора