|
|
46338, я дуже мало спілкуюся з поляками, а тему українсько-польских взаємин взагалі ніколи не піднімали, тож тобі краще знати. По інформації яка пролітала в неті в мене склалася думка що в поляків відношення до нас дуже схоже до російського, але позіція більш пасивна, без активного втручання.
|