# 46330, Vichny   31.03.2013 13:25:53

46312,
RealLokoSnork,

О, плюс мільйон, як кажуть.
Ну що, коли починаємо імплементацію?

PS Ненависті до Росії тут нема, є нанависть до їбланів, які всюду сунуть свій ніс і розказують, як нам жити

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора